سی و یک نما - مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر تاکید کرد زمان ثبت نام برای دریافت کارت جشنواره تمدید نمی شود.

مدیر روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر با تاکید بر اینکه سامانه ثبت نام برای دریافت کارت کاخ جشنواره ساعت 24 روز شنبه اول دی ماه بسته خواهد شد، گفت: این زمان قطعا تمدید نخواهد شد و امیدوارم همه اصحاب رسانه اعم از رسانه‌های مکتوب، دیداری، شنیداری و اینترنتی و همچنین اعضای انجمن منتقدانِ متقاضی کارت سینمای رسانه در زمان باقیمانده طبق آیین نامه اعلام شده تقاضای خود را ثبت کنند.

وی سپس با بیان اینکه اولویت تخصیص کارت به رسانه بر اساس ترتیب اسامی مندرج در نامه معرفی رسانه است، تاکید کرد: طبق بند 7 آیین نامه صدور کارت جشنواره به معرفی‌شدگان هر رسانه، بر اساس سهمیه در نظر گرفته شده و سابقه حرفه‌ای به ترتیب اولویت مندرج در نامه، کارت خبرنگاری، عکاسی، تصویربرداری و عوامل فنی تعلق می‌گیرد و اصلاح بعدی اولویت‌ها پذیرفته نخواهد شد» لذا دقت شود اسامی به ترتیب اولویت قید شود و موارد حذفی از انتهای لیست بدون چک کردن مجدد خواهد بود.

مدیر روابط عمومی جشنواره ملی فیلم فجر درباره اضافه شدن دو گزینه پردیس ملت و سالن میلاد به مراحل ثبت نام نیز اظهار کرد: با توجه به درخواست اهالی رسانه، آقای ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره خواستند این نظرسنجی انجام شود و در نهایت طبق اطلاعیه روابط عمومی، با توجه به آرای خبرنگاران و منتقدان حائز شرایط دریافت کارت»، یک گزینه نهایی خواهد شد.

نجفی در پایان بار دیگر بر مطالعه دقیق آیین‌نامه ثبت‌نام توسط متقاضیان کارت رسانه تاکید کرد و گفت: برای ایجاد فضایی مناسب برای فعالیت اصحاب رسانه و منتقدان در جشنواره سی و هشتم، همه بندهای این آیین‌نامه را بدون استثنا اجرا خواهیم کرد و به روال سال گذشته، اسامی متقاضیان و دریافت‌کنندگان کارت سینمای رسانه و علت تایید نشدن افرادی را که موفق به دریافت کارت نمی‌شوند منتشر خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام اهالی رسانه و منتقدان متقاضی کارت جشنواره فیلم فجر فقط تا ساعت 24 روز شنبه اول دی ماه در سامانه جشنواره ادامه دارد

به بهانه اکران فیلم "ما همه با هم هستیم" به کارگردانی کمال تبریزی

نخل‌طلا به فیلم"پارازیت"کره جنوبی رسید/تارانتینو سهمی از نخل های طلا نداشت

ابهام در پیش فروش یک فیلم بیست میلیاردی / ماهمه با هم هستیم !؟!

«زمانی یک زن» آماده‌ی نمایش شد/ حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم «کارتاژ»

معرفی فیلم سینمایی "هزارتو" ساخته‌ی امیرحسین ترابی/ یک بچه‌ای که گم شده، یک ما که پیدا نمی‌شویم

بازیگران «ملاقات با جادوگر» تکمیل شدند/ کارگردان ساعت شنی به جمع بازیگران فیلم برادرش پیوست

فراخوان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد

جشنواره ,کارت ,رسانه ,فیلم ,ثبت ,روابط ,ملی فیلم ,ثبت نام ,بر اساس ,و منتقدان ,جشنواره ملی ,ثبت‌نام اهالی رسانه ,کارت سینمای رسانه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
بیوگرافی بزرگان سینمای ایران نوشتن با نور اخبار سلامت ایران تکنولوژی پدیا روشنی های شهر* سفر عجیبی به شهر هنر tesi downloadfilmmm هر چی که بخوای دنیاتو با نوشتن آروم کن! روستای تکه