سی و یک نما - حوادث ناگواری که یک شب قبل از جشن انجمن منتقدین و نویسندگان سینما اتفاق افتاد موجب لغو سیزدهمین دوره ی این مراسم شد که به دلیل نزدیک شدن به سال جدید سینمایی ایران، قرار است تا این مراسم با ویژگی خاصی برگزار شود.

 

غروب پنج شنبه ده بهمن ماه بر اساس رسم سالانه انجمن منتقدان و در مراسمی بهترین‌های سی و هفتمین جشنواره جهانی و ملی فیلم فجر از نگاه آکادمی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی معرفی خواهد شد.

جعفر گودرزی دبیر سیزدهمین شب منتقدان، با اشاره به اتفاقات و حوادث تلخی که سبب شد تا در روز برپایی سیزدهمین مراسم اهدای جوایز منتقدان و نویسندگان سینمایی و روزهای بعدی بر پایی این مراسم لغو شود، گفت: با توجه به شرایط عمومی جامعه و این که حدود یک ماه از زمان اعلام کاندید‌اها گذشته، تصمیم بر این شد تا برگزیدگان این دوره طی مراسم شب منتقدان در تاریخ دهم بهمن ماه معرفی شوند.

گودرزی گفت: این برنامه با شاخصه‌ها و عنوان معمول هر ساله جشن منتقدان برگزار نخواهد شد و برگزیدگان در مراسمی معرفی و جوایز آنها اهدا خواهد شد.

او افزود: از آنجایی که سیزدهمین شب منتقدان قبل از اینکه تولیدات جدید سینما در جشنواره 38 نمایش داده شود باید به سرانجام می‌رسید برآن شدیم تا طی مراسمی به وظیفه صنفی خودمان عمل کنیم.
#سیزدهمین_جشن_منتقدان

به بهانه اکران فیلم "ما همه با هم هستیم" به کارگردانی کمال تبریزی

نخل‌طلا به فیلم"پارازیت"کره جنوبی رسید/تارانتینو سهمی از نخل های طلا نداشت

ابهام در پیش فروش یک فیلم بیست میلیاردی / ماهمه با هم هستیم !؟!

«زمانی یک زن» آماده‌ی نمایش شد/ حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم «کارتاژ»

معرفی فیلم سینمایی "هزارتو" ساخته‌ی امیرحسین ترابی/ یک بچه‌ای که گم شده، یک ما که پیدا نمی‌شویم

بازیگران «ملاقات با جادوگر» تکمیل شدند/ کارگردان ساعت شنی به جمع بازیگران فیلم برادرش پیوست

فراخوان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد

منتقدان ,مراسم ,سیزدهمین ,شب ,نویسندگان ,جشنواره ,و نویسندگان ,این مراسم ,منتقدان و ,جشن منتقدان ,منتقدین و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
اسرا44 harmoniokbaran پرس حرارتی سابلیمیشن عکس برگردان09118117 20charge telegramresent گروه صنعتی ویستا دكتر محمد اصفهانی :: حنجره ی الهی مطالب اینترنتی ۩۞۩ خانه الکترونیکی ۩۞۩ نقش هنر